top of page

G3 Forum 11 Ekim'de Trabzon'da!


Global Girişimcilik Haftasının en önemli ve en büyük etkinliği olarak görünen G3 Forum; genç girişimciler ve girişimci adaylarına etkinlikte yer alan başarılı ve tecrübeli girişimciler ile görüşme imkanı sunuyor. Girişimcilerin; gerek iş fikirlerine gerek tecrübesiz kaldığı konu paylaşımlarına, Profesyonel İş Dünyası, deneyimleri ve bilgileriyle yardımcı oluyor.

Etkinlik, yuvarlak masa formatında 10 kişilik gruplar, masalarındaki mentör ile belirli bir süre görüşmeye olanak sağlıyor ve süre sonunda farklı bir masa tercihine izin veriyor. Böylece bir kaç farklı bilgi veya yol paylaşımı sağlanıyor.

2011 yılında ilk kez İstanbul, Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda organize edilen G3 Forum geçtiğimiz sene Anadolu’ya açılarak Kayseri’de gerçekleşti. Anadolu’nun ikincisi olarak sayılan etkinlik Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ve Trabzon Ticaret Borsası ev sahipliğinde Trabzon’da gerçekleşecek.

Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Sn. Ali Sabancı, Yemeksepeti.com CEO’su Sn. Nevzat Aydın, Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sn. Evrim Aras ve G3 Forum Platform Başkanı ve Koton Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Gülden Yılmaz’ın aralarında yer aldığı mentörler deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

Sadece oturumların değil ayrıca konuşmalarında yapılacağı etkinlikte TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu da katılım gösterecek.

11 Ekim 2016, Perşembe günü saat 08.00’da başlayacak G3 Forum, Ramada Plaza’da organize edilecek. Etkinlik biletlerine aşağıdaki link aracılığı ile katılım ücreti 10 TL ve hizmet bedeli 2 TL olmak üzere toplam 12 TL karşılığında ulaşabilirsiniz.

“Bir fikrim var” diyen veya girişimcilik yolunda yardımcı bir yol arayan tüm girişimci adaylarını G3 Forum Trabzon’a davet ediyorum. Girişimcilikte önemli yeri olan “fırsatları yakalamak” düşüncesinin tam zamanı!

GÜNCEL
SON PAYLAŞIMLAR
bottom of page