Oyman Makina'dan Boyama Kitabı Tasarımı

21/07/2018

 

Herkese merhaba.

 

Özel günlerde, fuarlarda, müşteri ziyaretlerinde promosyon ürünleri, alışverişin dışında farklı ilişkiler oluşturuyor. Oyman Makina ailesi olarak fuarlarda ziyaretçi çocukları unutmamak adına farklı ürünler tasarlamaya çalışıyoruz.

 

Son olarak katıldığımız Intermat Paris 2018 fuarında dağıtmak üzere çocuklara özel boyama ve bulmaca kitabı tasarladık. Çocuklar ve aileleri tarafından şaşkın ve bir o kadar mutlulukla karşılanan bu kitap içerisinde iş makinaları görselleri ile beraber farklı etkinlikler yer alıyor.

 

Kitabın en güzel özelliklerinden biri de türkçe, ingilizce, fransızca ve almanca olmak üzere 4 farklı dilde hazırlanması...

 

Fuar sonunda kitaplarımızı daha fazla çocuğa ulaştırmak adına yazıcı versiyonunu paylaştık. Çocuğunuzun, torununuzun, yeğeninizin, bir tanıdığınızın tatil etkinliklerine küçük bir katkı da bizden olsun istedik.

 

Sizler de aşağıdaki linkten hemen ulaşıp hemen yazdırabilirisiniz!

 

Boyama Kitabı

 

Boyama Kitabı Çözümleri

 

Ve kitaplarınızı sosyal medya hesaplarınız üzerinden #oymankids etiketi ile paylaşmayı unutmayın!

 

Herkese iyi eğlenceler dilerim.

 

Please reload

Please reload

FSO Logosunu Tanıyalım!

07/11/2018

1/10
Please reload

1923 - "Eminim ki, gençler yalnız nazariyatla meşgul değillerdir. Sanatın, ziraatın, ticaretin ne olduğunu anlayan ve bunları fiilen uygulayan gençlerdir. Gerçek zaferlere, ancak bu gibi verimli sahalardaki faaliyetle varacağız."

İletisim@fatihsuatoyman.com © 2017, Trabzon. Fatih Suat Oyman tarafından hazırlanmıştır.